czwartek, lipca 31, 2014
   
Rozmiar tekstu

WYŚCIGI RZĘDÓW – ZAWODY KLAS DRUGICH

6 kwietnia odbyły się szkolne wyścigi rzędów  klas drugich. Wszystkie klasy wykazały się dużą sprawnością, a  oto wyniki:

  • I miejsce – 2c
  • II miejsce – 2d
  • III miejsce – 2a
  • IV miejsce – 2b

W zawodach uczestniczyło po dziesięcioro dzieci z każdej klasy. Pozostali uczniowie dobrze się bawili, dopingując swoich przedstawicieli. Zawody przeprowadziła pani Agata Stopa.

Dodaj komentarz

Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w internecie. Adres IP Twojego komputera zostaje zapisany w bazie danych i w każdej chwili można ustalić Twoją tożsamość. Dlatego dodając wpis lub komentarz nie stosuj tekstów, które mogą obrażać lub poniżać innych!


Kod antysapmowy
Odśwież

logoklasa
 s nabor2014

Aktualna pogoda

Rzeszów
19°C
[Szczegóły]

Kalendarz

lipca 2014
Pn Wt Śr Cz Pt So N

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 223 gości 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
odwiedzających od listopada 2009 r.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies zamknij ten komunikat. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj POLITYKĘ COOKIES.

Zaakceptuj cookies na tej stronie.