1 kwietnia (to nie żart) wolontariusze z naszej szkoły wzięli się do pracy. Uczniowie z klas trzecich piątych i szóstych wraz z rodzicami uczestniczyli w akcji Sadzimy Zielony Rzeszów.

Impreza odbyła się w Parku Papieskim. Podczas pikniku posadziliśmy dąb, za co otrzymaliśmy certyfikat wpisania do rejestru oraz nadania imienia. Każdy sadzący złożył podpis przy drzewie i otrzymał dyplom Małego Ogrodnika. Dzieci z naszej szkoły chętnie pomagały wszystkim sadzącym, spotkaliśmy również byłych uczniów naszej szkoły , którzy nami współpracowali. Podczas pikniku można było podziwiać na żywo i pod mikroskopem zaskakujące okazy robaków i owadów . Dzieci otrzymały paszporty do Ekolandii, uczestniczyły w konkursach i dobrze się bawiły. Impreza została zorganizowana przez ruch obywatelski Rzeszów Smart City.
Nad uczestnikami z naszej szkoły czuwały opiekunki wolontariatu panie A. Stopa i B. Kozdrańska.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
 

Przydatne informacje


2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net