3.05 2017r. poczet sztandarowy naszej szkoły wraz z opiekunami i dyrekcją wziął udział w Wojewódzkich Obchodach Rocznicy Konstytucji 3 Maja.

Obchody rozpoczęły się uroczystą mszą w rzeszowskim kościele Farnym , po której uczestnicy przemaszerowali pod pomnik Tadeusza Kościuszki na rynek. Tam zostały złożone kwiaty, odczytany apel poległych w obronie naszej ojczyzny i wystrzelona salwa honorowa. Obchodów zakończył przemarsz wszystkich pocztów sztandarowych, władz miasta, województwa i zgromadzonych mieszkańców ulicami Śródmieścia przy dźwiękach majowych pieśni w wykonaniu orkiestry wojskowej.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

 

Przydatne informacje


Wycieczki i wyjścia

2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net