26- 28 MAJA 2017r. ZLOT SZKÓŁ SIENKIEWICZOWSKICH

Na ogólnopolski zlot do Puław przyjechało 48 szkół noszących imię Henryka Sienkiewicza.

Naszą szkołę godnie reprezentowały uczennice kl.6c Zuzanna Stokłosa i Alicja Szela z opiekunką p. Bożeną Kozdrańską.
Były to dni pełne przeżyć – lekcje historii, zwiedzanie miejsc związanych z życiem naszego patrona, wspomnień, wymiany doświadczeń, zawierania nowych przyjaźni.

Oprócz wrażeń z trzech dni przeżytych wśród „braci Sienkiewiczowskiej” delegacja przywiozła nagrody dla naszych uczniów zdobyte w konkursach z plastyki i informatyki.
Wyróżnienia: w konkursie plastycznym – ZUZANNA STOKŁOSA, ALICJA SZELA, KL.6C – OPIEKUN P. JANINA LIBUSZOWSKA, w konkursie informatycznym – KRYSTIAN MACHNICA KL. 5C – OPIEKUN P. ZYGMUNT WIERZYŃSKI.

Skomentuj

Wycieczki i wyjścia