Realizacja programu antynikotynowego w klasach czwartych

Od lutego do czerwca 2017 r. uczniowie klas czwartych realizowali program antynikotynowy "BIEG PO ZDROWIE".
W ramach programu odbyło się sześć spotkań z uczniami i wychowawcami oraz dwa spotkania z rodzicami. Program miał na celu zdobycie i pogłębienie wiedzy o szkodliwości palenia papierosów, jego skutków zdrowotnych, psychicznych, ekonomicznych oraz wzmocnienie zachowań asertywnych. Dzieci z wychowawcami i rodzicami podejmowały różnorodne działania (wywiady z rodzicami, komiks, gazetki w klasach). Projekt cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów i rodziców. 
Realizacja projektu: koordynator B. Kozdrańska, A. Koszela-Piątek, D. Kuszarecka i S. Filipowski.
 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
 

Przydatne informacje


2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net