1 CZERWCA - DZIEŃ DZIECKA

Tegoroczny Dzień Dziecka obchodziliśmy pod hasłem "Życzliwość Tolerancja Pomoc".

Już z samego rana przeprowadziliśmy zbiórkę przyborów szkolnych dla dzieci z Ukrainy - rozpoczynając akcję, która trwać będzie do 15 czerwca. Odbyły się wybory "Najsympatyczniejszego kolegi w klasie" - zdobywcy tytułów otrzymali dyplomy. Na zajęciach lekcyjnych wychowawcy przypomnieli prawa dziecka. Kolorami dnia w stroju uczniowskim były zielony i żółty. Chętni mogli w szkole mieć przy sobie symbol dzieciństwa: kolorowy, nadmuchany balonik.
Na dużej przerwie brać uczniowska bawiła się. Dzieci tańczyły na boisku szkolnym wraz z p. Agatą Stopą.
Organizatorem święta było Szkolne Koło Wolontariatu "Dzieci -Dzieciom."

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
 

Przydatne informacje


2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net