Siatkarskie emocje już po raz dziesiąty!

8 czerwca nasza szkoła była gospodarzem turnieju siatkarskiego. To już X Jubileuszowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych o Puchar Dyrektora SP 3.

Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Rzeszowa, który był jednocześnie fundatorem pucharów i nagród dla uczestników. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn z rzeszowskich szkół: SP 1, SP 2, SP 5, SP 10, SP 17 oraz dwie drużyny gospodarzy. Emocje podczas turnieju były ogromne, kibice mocno dopingowali wszystkie drużyny. Ostatecznie pierwsze miejsce zdobyła SP 5, drugie - SP 17, trzecie - SP 2. „Najgorsze”, bo tuż poza podium, czwarte miejsce zajęła pierwsza drużyna SP 3 w składzie: Julia Mucha, Kamila Matynia, Katarzyna Słowik, Tymoteusz Pieniążek, Dawid Czarnik, Filip Miś. Natomiast drugi skład SP 3 zajął 6 miejsce: skład drużyny: Gabriela Buczek, Ewa Burkiewicz, Kinga Kozik, Maks Wiktor, Dominik Mróz, Filip Stasicki.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy, życzymy sukcesów i dziękujemy za sportowe widowisko.
Organizatorami i opiekunami drużyn SP 3 byli: pani A. Stopa i pan F. Kordyś.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Więcej w tej kategorii: « Siatkarskie eliminacje wygrane!
 

Przydatne informacje


2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net