Finiszujemy na sportowo

20 czerwca 2017r. - wtorek dziewczęta z naszej szkoły spędziły w atmosferze rywalizacji, bowiem zostaliśmy zaproszeni do zaprzyjaźnionej szkoły na turniej szczypiorniaka.

Drużyna z naszej szkoły w turnieju piłki ręcznej o Puchar Pijarek zdobyła 2. miejsce. Dziewczęta były bardzo waleczne, co zaprocentowało dobrym wynikiem. Otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom, puchar i słodycze. W radosnych nastrojach udaliśmy się na obiecane lody. Opiekę sprawowała i przygotowywała uczennice do turnieju pani A. Stopa.
Skład drużyny: Mucha Julia, Kwoka Julia., Flis Aleksandra, Słowik Katarzyna, Świerad Wiktoria, Szymańska Agnieszka, Kozik Kinga., Kornak Karolina, Matynia Kamila, Dzioba Gabriela, Dziobak Martyna, Burkiewicz Ewa, Buczek Gabriela.

Ostatnio zmieniany
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Więcej w tej kategorii: « Turniej szczypiorniaka

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

 

Przydatne informacje


2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net