W sobotę 7 października 2017r. odbyły się biegi młodzieżowe poprzedzające sobotnie i niedzielne biegi dla dorosłych.

Tuż przed 9.00 obok Millenium Hall zaczęli gromadzić się rodzice dzieci z klas 1-3 oraz pozostali uczestnicy . Konkurs rozpoczęli najmłodsi: przedszkolaki, później rocznik -2009 2010 na dystansie 400m. W tej kategorii uzyskaliśmy wspaniałe wyniki: 2. miejsce zajął Arkadiusz Kruczek z kl. 3b, 3. lokatę Aleksander Bartkowiak z kl. 3a i 5. - Bartosz Żelazowski z kl. 3b. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody.
Nasza szkołę reprezentowało 60 osób.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy, rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy na kolejne imprezy biegowe.
Opiekę sprawowały panie A. Stopa i D. Kuszarecka.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Więcej w tej kategorii: « Bieg wielkich serc
 

Przydatne informacje


2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net