Szkolne koło wolontariatu prosi wszystkich chętnych rodziców o wsparcie akcji "Pomóż Michałkowi"

Michał ma 10 lat i od urodzenia zmaga się z mózgowy porażeniem dziecięcym. Jeszcze w tym roku konieczna jest operacja biodra. Kompleksowe leczenie zapewnia klinika w Niemczech. Koszty są ogromne – 138 000 zł.

W naszej szkole odbędzie się zbiórka pieniężna  podczas wywiadówki szkolnej 28 listopada 2018r., wszystkich rodziców prosimy o włączenie się do akcji. Równocześnie prosimy aby zachęcić dzieci do przynoszenia makulatury, pieniądze z jej sprzedaży zostaną przekazane na ten cel. Zaangażowane dzieci zostaną nagrodzone punktami, za wzorową postawę społeczną. Zbiórka makulatury odbędzie się 30 listopada i 7 grudnia.

Dziękujemy za wsparcie.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu.