Trzy panie; Ewa Dencikowska, Bożena Kozdrańska i Agata Stopa wyszły z inicjatywą założenia Szkolnego Koła Wolontariatu pod hasłem „Dzieci – dzieciom”.

28 lutego na „Tanecznej długiej przerwie” p. Kozdrańska powiadomiła uczniów o powołaniu koła, jego idei i najbliższych akcjach.
Uczniowie poznali naczelną zasadę wolontariatu; ”Pomagaj innym, nie oczekując nic w zamian”. Zostali również poinformowani, że marcu zostaną przeprowadzone dwie akcje; kartki wielkanocne dla dzieci – podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Dysfunkcjami Rozwojowymi „Bruno” oraz zbiórka makulatury na budowę studni na Madagaskarze.
Więcej szczegółów na tablicy obok sali nr 16.
Inicjatywa godna poparcia - opiekunki zapraszają do współpracy!

(1 głos)

Skomentuj