„Czasami jeden uśmiech może sprawić, że dzień stanie się lepszy”…

Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Strona zawiera profile z adresami pocztowymi dzieci, dla których takie przesyłki są bezcennym wsparciem w walce z chorobą. W profilach można odnaleźć najważniejsze informacje o dzieciach, ich zainteresowania czy krótką biografię.

W ramach akcji Szkolnego Wolontariatu chętni uczniowie klas IV – VI postanowili podarować uśmiech dzieciom z Marzycielskiej Poczty. Z okazji Dnia Dziecka indywidualnie pisali listy, wierszyki oraz wykonywali kartki z życzeniami dla wybranych przez siebie adresatów. Akcja spodobała się uczniom i postanowiliśmy, że jeszcze weźmiemy w niej udział np. z okazji świąt czy mikołajek.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net