Biblioteka szkolna zaprasza uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Najdłuższa Książka Świata”

Celem konkursu jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci, rozbudzanie ich wyobraźni poprzez poznawanie literatury oraz zachęcanie do kreatywnej aktywności plastycznej.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zilustrować zwierzęcą postać literacką – bohatera wiersza lub opowiadania autorstwa dowolnie wybranego pisarza. Ilustrację może uzupełniać tekst stworzony przez dziecko. Każdy uczeń może zgłosić do konkursu jedną pracę wykonaną indywidualnie, dowolną techniką plastyczną na papierze formatu A3.

Podpisane prace należy złożyć w bibliotece szkolnej do 27 lutego 2018 roku.

Wszystkie prace konkursowe wezmą udział w akcji „Najdłuższa Książka Świata” zorganizowanej przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie oraz Studenckie Koło Naukowe Animatorów Kultury Literackiej Dzieci przy Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Rzeszowskiego.

ZAPRASZAMY!!!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
 

Przydatne informacje


2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net