Wycieczka Szkolnego Kółka Dziennikarskiego do Radia Via

Dnia 8.06.2017r. uczniowie Szkolnego Kółka Dziennikarskiego wraz z jego opiekunem – p. Agnieszką Koszelą-Piątek udali się do rozgłośni Radio Via.

Młodzi dziennikarze zwiedzili niemal wszystkie zakamarki znanej wszystkim rozgłośni radiowej. Dowiedzieli się też, jak wygląda dzień pracy w radiu i mieli okazję zobaczyć „na żywo”, jak dziennikarze radiowi nadają wiadomości. Wycieczce przewodniczyła Pani Małgorzata Oczoś-Błądzińska. Nasi „szkolni dziennikarze” chętnie zadawali pytania i z ogromnym zainteresowaniem słuchali relacji innych pracowników radia. Było to niesamowite przeżycie dla każdego ze zwiedzających rozgłośnię.
Na zakończenie spotkania uczniowie udali się na poczęstunek w postaci czekoladowych cukierków, a następnie dostali na pamiątkę drobne upominki od redakcji – smycze z logo Radia Via.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
 

Przydatne informacje


2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net