53. RAJD JESIEŃ W BESKIDZIE NISKIM – RZEPEDŹ 2017

Turyści z klasy 5b wyruszyli w piątek 29.09.2017 na trasę rajdu z Płonnej przez Kamienne – Dziady (647) i Kuty (664).

W sobotę z przełęczy nad Suliłą niebieskim szlakiem dotarliśmy na Chryszczatą (997). Po krótkim odpoczynku czerwonym szlakiem zeszliśmy do Jeziorek Duszatyńskich i dalej do Duszatyna. Wieczorem odbył się konkurs turystyczno – krajoznawczy, w którym uczestniczyli : Wiktoria Grądziel, Amelia Szubart i Kacper Janusz. Wszyscy otrzymali nagrody i wyróżnienia podczas wspólnego ogniska. W niedzielę zwiedziliśmy ruiny klasztoru Karmelitów Bosych w Zagórzu, potem odwiedziliśmy „Słodki domek” w Lesku. Po trzydniowej wędrówce w pełnym słońcu wróciliśmy do domu bardzo zrelaksowani.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
 

Przydatne informacje


2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net