Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

Rok szkolny 2016/2017

Konkurs Laureaci Finaliści
przyroda Zuzanna Rup, kl.6b  
historia  

Bartłomiej Borek, kl.6b

język angielski

Julia Zhang - Żyradzka, kl.6c

 Katarzyna Słowik. kl.6d
X Międzyszkolny Konkurs matematyczny "Rozkosze Łamania Głowy" I miejsce - Katarzyna Słowik, kl.6d
"Alfik Matematyczny 2016" - ogólnopolski konkurs matematyczny

Kacper Król kl. 4c - 1 miejsce w województwie - tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach
Martyna Hydzik kl. 5a - 3 miejsce w województwie - tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach
Igor Kierys kl. 4b - 10 miejsce w województwie
Paweł Wilk kl.6d - 11 miejsce w województwie

Konkurs "Matematyczny As 2017"

Laureaci:

  • Paweł Wilk, kl.6d
  • Katarzyna Słowik, kl. 6d
  • Martyna Hydzik, kl. 5a

Rok szkolny 2015/2016

Konkurs Laureaci Finaliści
przyroda Anna Sabat, kl.6c

 

matematyka  

Katarzyna Bielak, kl.6c

Tymoteusz Potera, kl.6d

język polski  Anna Sabat, kl.6c Zuzanna Siwiec, kl.6c
język angielski

 Anna Sabat, kl.6c

 
IX Międzyszkolny Konkurs matematyczny "Rozkosze Łamania Głowy" II miejsce - Krystian Fularski, kl.6c
"Alfik Matematyczny 2015" - ogólnopolski konkurs matematyczny

Kacper Król kl. 3c - 1 miejsce w województwie, 9 miejsce w kraju - tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach
Martyna Hydzik kl. 4a - 3 miejsce w województwie, 10 miejsce w kraju - tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach
Nina Biernatowicz kl. 3b - 4 miejsce w województwie - tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach
Julia Mucha kl.5a - 11 miejsce w województwie

Konkurs Literacki o Pióro Feniksa

Wiktoria Ostoja-Kowalska, kl.6c - Nagroda Główna Grand Prix

Katarzyna Półtorak, kl.6c - I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Frazeologiczny "Zostań Mistrzem Słowa" Wiktoria Ostoja-Kowalska, kl.6c - III nagroda

Rok szkolny 2014/2015

Konkurs Laureaci Finaliści
przyroda Justyna Rochecka

Natalia Walczak
Gabriela Niedziałek

historia Justyna Rochecka
Weronika Głowacz
 
matematyka   Alicja Jurzysta
język polski   Justyna Rochecka
język angielski

 

Victoria Rawdanowicz
język niemiecki  

Justyna Rochecka

IX Międzyszkolny Konkurs matematyczny "Rozkosze Łamania Głowy" II miejsce - Alicja Jurzysta
Wyróżnienia: Wiktor Rożnowski, Kuba Sitek
"Alfik Matematyczny 2014" - ogólnopolski konkurs matematyczny

 Martyna Hydzik kl. 3a - III miejsce w województwie
Wiktor Rożnowski kl. 6a - III miejsce w województwie
Alicja Jurzysta kl. 6c - VII miejsce w województwie

Rok szkolny 2013/2014

Konkurs Laureaci Finaliści
przyroda


Filip Rożnowski
Piotr Dziura

matematyka

Filip Rożnowski

 Kamila Cupryś
język polski  

Zofia Błaszczak

IX Międzyszkolny Konkurs matematyczny "Rozkosze Łamania Głowy" I miejsce - Filip Rożnowski
III miejsce - Kamila Cupryś
"Alfik Matematyczny 2013" - ogólnopolski konkurs matematyczny

Filip Rożnowski kl. 6b - I miejsce w województwie

Julia Mucha kl. 3a – III miejsce w województwie

Rok szkolny 2012/2013 - najwięcej laureatów w Rzeszowie!

Konkurs Laureaci Finaliści
przyroda
Aleksandra Bochenek


Jakub Seredyński

język angielski

Gustaw Cyburt

Wiktoria Palak

 

historia
 

Szymon Grochal

I edycja konkursu "Zimowy Mistrz Ortografii"

I miejsce - Kamila Cupryś

IX edycja konkursu 
"Matematyczno-Przyrodniczy Czar Par"
dla szkół podstawowych

III miejsce - Aleksandra Bochenek i Joanna Szuberla

"Alfik Matematyczny 2012" - ogólnopolski konkurs matematyczny

Filip Rożnowski kl. 5b - I miejsce w województwie

Jakub Demus kl. 5d – III miejsce w województwie

Rok szkolny 2011/2012 - III miejsce w woj. podkarpackim

uzyskanie tytułu "SZKOŁY PRZYJAZNEJ UTALENTOWANYM UCZNIOM"

Konkurs Laureaci Finaliści
przyroda
Aleksandra Piech


Konrad Krawiec

język polski

Karolina Hakalla
Jagoda Szal

 
matematyka  

Paulina Polak

język angielski

Bartosz Bąk

 

język niemiecki


Antoni Baj

Zbigniew Skok

VII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny 
"Rozkosze Łamania Głowy"

II miejsce - Wojciech Piękoś
III miejsce - Paulina Polak

VIII Międzyszkolny Konkursu Ortograficzny 
"Zabawy z ortografią"

III miejsce - Karolina Hakalla

VIII edycja konkursu 
"Matematyczno-Przyrodniczy Czar Par"
dla szkół podstawowych

III miejsce - Paulina Polak i Konrad Krawiec

Konkurs Informatyczny na stronę 
internetową „Moje hobby” dla uczniów 
szkół podstawowych miasta Rzeszowa

I miejsce - Kacper Piwowar
III miejsce - Agnieszka Wilk

Rok szkolny 2010/2011

Konkurs Laureaci Finaliści
przyroda

Justyna Kopacz

Monika Wróbel

Aleksandra Wąsowicz

Anna Kaczorowska

Natalia Uberman

Jakub Liszcz

historia  

Justyna Kopacz

język polski  

Barbara Bilkiewicz
Karolina Hakalla

język angielski

Natalia Uberman

Gabriela Prucnal

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego: „Der die das Kenner”  

Barbara Bilkiewicz

"Alfik Matematyczny 2010" - ogólnopolski konkurs matematyczny

Filip Rożnowski kl. 3b - 1 miejsce w województwie -wyjazd na obóz letni

Michał Adamczyk kl. 3a – 8 miejsce w województwie

Aleksandra Bochenek kl. 4b – 9 miejsce w województwie

Monika Wróbel kl. 6c – 16 miejsce w województwie

Rok szkolny 2008/2009 - III miejsce w woj. podkarpackim

Konkurs Laureaci Finaliści
matematyczno-przyrodniczy

Sondej Filip

Misiewicz Szymon,

Sowa Daniel,

Gontarz Michał,

Bartyńska Magdalena,

Wiśniewski Sebastian,

Barbara Lal

język angielski

Gontarz Michał

Sawuła Joanna

Lal Barbara

Zięba Klaudia
"Alfik Matematyczny 2008" - ogólnopolski konkurs matematyczny

Gabriela Chojecka Vc (I miejsce w województwie)

Filip Sondej VIa (III miejsce w województwie)

Sebastian Wiśniewski VIa (16 miejsce w województwie)

Paulina Polak IIId (17 miejsce w województwie)

Rok szkolny 2007/2008 - II miejsce w woj. podkarpackim

Konkurs Laureaci Finaliści
matematyczno-przyrodniczy Piotr Oronowicz

Kamil Łopuszański

Tomasz Gawlik

humanistyczny Katarzyna Włodarczyk MarcinTrojan
j. niemiecki

Martina Motyka

Tomasz Gawlik

Wojciech Bilkiewicz

Anita Kaniewska

Dariusz Domka

Rok szkolny 2006/2007 - I miejsce w woj. podkarpackim

Konkurs Laureaci Finaliści
matematyczno-przyrodniczy

Marcin Wojnicki

Bartosz Mielnicki

Krzysztof Pszeniczny

Kamila Regel

Karolina Such

humanistyczny   Kamila Regel
język niemiecki

Krzysztof Pszeniczny

Filip Pawłowski

Aneta Radecka

 
język angielski

Krzysztof Pszeniczny

Piotr Kapusta

Kamila Regel

Mateusz Wiśniowski

Rok szkolny 2005/2006

Konkurs Laureaci Finaliści
język niemiecki

Jan Pięta

Piotr Hajder

Barbara Błahutm

Krzysztof Grzegorczyk

 
język angielski

Michał Michalik

Jakub Gniewek

Elżbieta Rudnicka

 
Matematyczny "Alfik klas III" Wyróżnienie: K. Trojnar
Alfik Matematyczny Wyróżnienia: K. Pszeniczny,M. Świerk , A.Błahut
Konkurs Wojewódzki "Przyroda mojej małej ojczyzny" Wyróżnienie: U. Bakoś
IV Edycja Konkursu Recytatorskiego "W kręgu Jeżycjady" M. Musierowicz

I miejsce- M Kądziołka

Wyróżnienie: K. Żaczek

II Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

I miejsce- K. Regel

II miejsce- J. Gniewek

Wyróżnienie: K. Pszeniczny

XIII Międzyszkolny Konkurs Koled, Jasełek i Pastorałek II miejsce- Kółko teatralne
Konkurs Literacki z okazji 50- lecia Teatru " Maska"
Wyróżnienia: K. Pszeniczny,B.Wojnar,D.OstrowskiD.Domka

Rok szkolny 2004/2005

Konkurs Laureaci, wyróżnieni
matematyczno-przyrodniczy

Finaliści:

E. Zuba,

I. Kaczmarek

"Młody Matematyk" Laureat - M. Tereszkiewicz
"As Matematyczny" Laureaci: E. Zuba, F. Osuch
Konkurs literacki "Szkolny Debiut" Wyróżnienie: K. Mrozek
Konkurs j. ang. "English Ace 2005" I miejsce w woj. K. Pszeniczny
Konkurs historyczny "Krąg" Wyróżnienia: K. Grzegorczyk, T. Zuzak, F. Hadała, K. Pałka, J. Gawlik
"Alfik Humanistyczny" III miejsce w woj.- O. Styka
"Omnibus Humanistyczny"

II miejsce w woj. - J. Sołga

III miejsce w woj.- A. Tokarska, T. Halaburda, M. Świder

Ogólnopolski konkurs j. niemieckiego
VI miejsce- J. Gawlik
Konkurs j. niem. "Der, die, das - Kenner" Wyróżnienie: K. Mrozek

Rok szkolny 2003/2004

Konkurs Laureaci, wyróżnieni
matematyczno-przyrodniczy Finaliści: B. Piwoda, W. Samborski
"Młody Matematyk"

I miejsce- W. Samborski

Wyróżnienia: K. Zielińska, A. Czarnik

Konkurs matematyczny "Pomyśl. Rozwiąż. Odpowiedz." I miejsce - P. Kapusta
Konkurs ekologiczny "I Ty możesz zostać Ekologiem"

I miejsce - S. Wiśniewski

Wyróżnienie: F. Pawłowski

Konkurs recytatorski "Bohaterowie naszych lektur" I miejsce- M. Chruściel
Konkurs matematyczny "Rzeszów w liczbach"

III miejsce- K. Pszeniczny

Wyróżnienie: P. Pabjański

Konkurs recytatorski "Obraz słowem malowany" Wyróżnienie: M. Kądziołka
Konkurs literacki "Szkolny Debiut" Wyróżnienia: K. Bury, A. Skwirut
Konkurs informatyczny "650 lat Rzeszowa- przeszłość, teraźniejszość perspektywy"

II miejsce- S. Głuchowska

Wyróżnienie: K. Zielińska

Konkurs j. niem. kl. IV- VI

Wyróżnienia:

K. Książek, B. Błahut,

J. Rączy, B. Pietrzyk,

J. Gawlik

Konkurs j. ang. "English ACE"

Wyróżnienia: M. Michalik,

J. Gniewek, E. Rudnicka,

M. Madej , K. Jarosz

Konkurs "Alfik humanistyczny"

I miejsce w woj. J. Sołga

II miejsce w woj.- O. Styka

V miejsce w woj.- S. Zabłocka

Konkurs historyczny " Krąg, moja Ojczyzna - Europa" wyróżnienie - E. Żelazko, M. Milewski, R. Latusek

Rok szkolny 2002/2003

Konkurs Laureaci, wyróżnieni
Konkurs matematyczny "MAT-2003" Wyróżnienia: J. Woźniak, R. Szluz, P. Hałys, O. Styka
Konkurs "Młody Matematyk" Wyróżnienie: D. Zięba
Konkurs ekologiczny "Mój las" Wyróżnienia: M. Kocan, A.Wilczyńska
Konkurs "Europa-Ojczyzna-Region" Wyróżnienia: M.Budzik, D. Zięba, M. Drozd
Konkurs j. ang."EGLISH ACE-2003" Wyróżnienia:A. Tokarska, P. Hałys
Konkurs j. niem. "Sprachdoktor - 2003" Wyróżnienia: E. Mazu, J. Gawlik
Konkurs matematyczny Alfik-2003" Wyróżnienia: J. Am Ali, D. Kłósek, M.Sawicki, J. Soja, P. Hałys

Rok szkolny 2001/2002

Konkurs Laureaci, wyróżnieni
Konkurs matematyczno-przyrodniczy Laureatka - E. Zuba
Konkurs matematyczny "MAT-2002"

IV m. w woj. i 145 m. w kraju K. Mruk

Wyróżnienia: J. Am Ali, J. Zuba, A.Latusek

Konkurs matematyczny " AS-2002"

Laureaci: D. Korzec, P. Franecki

Wyróżnienie: M. Jadczyszyn

Konkurs recytatorski " Cztery pory roku w literaturze" III miejsce - E. Kanas, K. Mroczek, P. Cyzio, N. Krata
Konkurs j.ang. "English ACE 2002"

VII m.w woj. 175m. w kraju - M. Bielecka

Wyróżnienia: W. Samborski, A. Drążek

Konkurs j. niem. "Sprachdoktor" V m.w woj. 40 m. w kraju - D. Korzec
 

Przydatne informacje


Wycieczki i wyjścia

2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net