Biegi młodzieżowe za nami

2 czerwca 2018r. na stadionie miejskim przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie odbyły się biegi młodzieżowe.

Poprzedziły one bieg główny na dystansie 10 km dla dorosłych. 25 uczniów naszej szkoły wystartowało w trzech kategoriach wiekowych. W najmłodszej kategorii dziewczynki z kl. 3a zdobyły miejsca: 3. – Martynka Swynczak oraz 6. – Patrycja Ocytko. W tej samej kategorii chłopcy : 1. miejsce dla Bartosza Żelazowskiego z kl. 3b oraz 6. miejsce dla Łukasza Kapały z tej samej klasy. Kolejna kategoria przyniosła 1 miejsce Kamilowi Bartkowiakowi z kl. 4f, oraz 6. - Kasi Buczek również z kl. 4f. W ostatniej kategorii wiekowej, j mieliśmy reprezentanta z kl. 6b – Kacpra Sikorskiego, który okazał się zwycięzcą tego biegu. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe koszulki, natomiast ww. uczniowie dodatkowe nagrody. Serdecznie gratulujemy uczestnikom oraz zwycięzcom.
Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie.
Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele wychowania fizycznego.: A. Stopa, D. Kuszarecka, S. Filipowski.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
 

Przydatne informacje


2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net