Srebrna „Trójka”

13 czerwca 2018r. nie był pechowy dla drużyny siatkarskiej z naszej szkoły. W tym dniu w „Trójce” odbył się już po raz XI Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych o Puchar Dyrektora SP 3.

Gościliśmy 3 zaprzyjaźnione rzeszowskie szkoły. Było dużo emocji, kulturalnego dopingu i sportowej walki. Rozgrywki zorganizowane były dla kl. 7. Uczestnicy grali na dużym boisku po 6 osób: 3 dziewczyny i 3 chłopców. Ostatecznie nasza szkoła zdobyła srebro ,ustępując drużynie z SP 17, 3. miejsce uzyskała SP nr 5, a 4.miejsce zajęła SP nr 10. Nasza uczennica Ewa Burkiewicz z kl. 7c została wybrana najlepszą zawodniczką w tym turnieju. Nagrody i puchary ufundował UM Rzeszowa, natomiast Prezydent miasta objął honorowy patronat nad turniejem. Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Turniej zorganizowała pani A. Stopa, opiekę nad drużyną sprawował pan F. Kordyś.
Skład drużyny SP 3: E. Burkiewicz, J. Mucha, G. Buczek, A. Szela, T. Pieniążek, D. Czarnik, B. Surówka, K. Żuchowski

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
 

Przydatne informacje


2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net