Święto Komisji Edukacji Narodowej

12 października uczniowie klas 4 – 8 oraz nauczyciele zebrali się w dużej sali gimnastycznej, aby uczcić Święto KEN. Z tej okazji pan dyrektor wyróżnił grupę kilkunastu nauczycieli nagrodą dyrektora szkoły.

Zebrana społeczność szkolna dowiedziała się również z ust pana dyrektora, że panie Elżbieta Daraż oraz Maria Serdyńska otrzymały nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa. Na koniec części oficjalnej przewodniczący SU, Tymek Pieniążek z kl. 8d odczytał wyniki głosowania na najsympatyczniejszego nauczyciela. III miejsce zajęła p. Renata Rejman, II p. Lucyna Krzanicka, a I przypadło w udziale p. Dawidowi Adamskiemu. Uczniowie gromkimi brawami nagrodzili wszystkich wyróżnionych. Następnie zgromadzeni obejrzeli program literacko – muzyczno – taneczny poświęcony wszystkim pracownikom szkoły.
Akademię przygotowały panie; Daniela Czerwonka (scenariusz), Janina Libuszowska (scenografia) i Iwona Wywrocka (oprawa muzyczna).

Oceń ten artykuł
(1 głos)