Pasowanie na ucznia

30 października 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych.

Uroczystość rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie chór zaśpiewał hymn szkoły. Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na Sztandar Szkoły. W trakcie składania ślubowania obiecali być dobrymi uczniami i wspaniałymi kolegami, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po części oficjalnej zaproszeni goście obejrzeli część artystyczną w wykonaniu uczniów klasy 1a i 1b oraz ich starszych koleżanek i kolegów z klasy 4d, 4e i 7b. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki.
Pierwszoklasiści w pełni zasłużyli na przyjęcie ich do społeczności szkolnej. Zostali więc pasowani “czarodziejskim” ołówkiem przez Pana i Panią Dyrektor na uczniów Szkoły Podstawowej nr 3. Dzieci otrzymały legitymacje szkolne oraz upominki.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net