„Dla Niepodległej”

15 listopada 2018r. w Zespole Szkół Ekonomicznych odbył się Turniej Piłki Siatkowej.

Rozgrywki odbyły się w związku z jubileuszem 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Naszą szkołę reprezentowały 2 drużyny, natomiast pozostałe 6 to uczniowie ZSE . Turniej był rozgrywany szóstkami i miał charakter mieszany tzn. 3 dziewczyny i 3 chłopców. Podczas gry panowała miła, sportowa i koleżeńska atmosfera, nasi sąsiedzi przyjęli nas bardzo miło. Pomimo gry z licealistami z kl. 1,2 i 3, drużynie SP 3 „Zielonych” udało się uzyskać 4 miejsce. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i w dobrych humorach wrócili do szkoły. Gratulujemy sportowej ambicji. Opiekunem była pani A. Stopa
Składy drużyn: „Zieloni” Wiktoria Świerad, Alicja Szela, Martyna Dziobak, Maks Starzak, Tymoteusz Gruca, Jakub Chamielec, Aziza Boubakour.
„ Czerwoni” Julia Mucha, Gabriela Buczek, Ewa Burkiewicz, Tymoteusz Pieniążek, Kacper Sikorski, Leon Bira, Amelia Czajka.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net