Wizyta św. Mikołaja w naszej szkole

W czwartek, 6 grudnia w naszej szkole pojawił się niecodzienny gość. Był nim Święty Mikołaj, który wraz ze Śnieżynkami, przyjechał spotkać się z uczniami najmłodszych klas.

Radość i wyjątkowa atmosfera zagościła dokoła. Mikołaj rozmawiał z dziećmi; pytał, czy były grzeczne, czy się dobrze uczą, czy słuchają poleceń rodziców i nauczycieli. Wszyscy uczniowie otrzymali prezenty, bo przecież małe dziecięce psoty zawsze można wybaczyć. Dzieci obiecały, że postarają się grzecznie zachowywać w szkole i w domu. Na koniec wizyty zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem i jego pomocnikami. Dzieci serdecznie pożegnały Świętego Mikołaja. Szkoda, że ten wyjątkowy gość odwiedza nas tylko raz w roku....

(1 głos)