Kochany Dziadku, kochana Babciu

Nikomu nie trzeba przypominać o randze obchodów święta Babci i Dziadka. Są to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są Oni szczególnymi dowodami miłości.

I w tym roku nie mogło zabraknąć dziadków na uroczystości przygotowanej dla nich 24 stycznia. Licznie przybywający do naszej placówki goście zasiadali na przygotowanych dla nich miejscach. Najważniejszą częścią uroczystości były występy naszych uczniów. Jako pierwsze prezentowały wiersze i piosenki dzieci z klasy 2b. Następnie wystąpili uczniowie z klasy 5e, którzy zaprezentowali humorystyczną wersję bajki „Czerwony Kapturek”. Na koniec wystąpiły dzieci z klasy 2a, które przygotowały utrzymane w komediowej konwencji przedstawienie pt. „Kopciuszek”.
Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.
Spotkanie zakończyło się wręczeniem upominków, które dzieci przygotowały dla seniorów.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i chwile wspólnie spędzone z wnukami.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)