Dzień Dziecka na sportowo

1 czerwca 2019 r. na Stadionie Miejskim w Rzeszowie odbyły się biegi młodzieżowe. Poprzedzały one bieg główny dla dorosłych „Sparing – 10 km.”

Naszą szkołę reprezentowało czterdziestu uczniów począwszy od klas pierwszych aż do ósmych. Uczniowie startowali na stadionie w swoich kategoriach wiekowych i pokonywali różne dystanse w zależności od wieku. Młodsi biegali 300 m, natomiast starsi 400, 600 i 800 metrów. Najlepszym zawodnikiem z naszej szkoły okazał się Kacper Grzesik z kl. 8b, który, pokonując najdłuższy dystans, zdobył 3. miejsce. Kacper otrzymał pamiątkowy dyplom, puchar i nagrodę - niespodziankę. Wielkie gratulacje!

Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali pamiątkowe koszulki.

Uczestnikom i rodzicom dziękujemy za przybycie i cieszymy się, że wspólnie możemy dbać o zdrowie.

Opiekę sprawowali nauczyciele wych. fizycznego: A. Stopa, A. Wilczyńska i S. Filipowski

Oceń ten artykuł
(1 głos)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net