Pierwsze sportowe sukcesy

12 września 2019 r. odbyły się Indywidualne Mistrzostwa w Lekkoatletyce Dziewcząt i Chłopców na szczeblu miejskim.

Zawody odbyły się na stadionie Resovii. Naszą szkołę reprezentowało piętnaście dziewcząt i sześciu chłopców. Uczniowie startowali w pięciu konkurencjach i osiągnęli wspaniałe wyniki. I miejsce w biegu chłopców na 60 m zajął Jan Wójcicki , II miejsce w biegu dziewcząt na 600 m - Klaudia Wiśniewska, zaś III miejsce w biegu dziewcząt na 60 m - Martyna Sowa, cała trójka z kl. 6f. Wiktoria Grądziel z kl. 7b zajęłą III miejsce w skoku wzwyż. Uczniowie na podium otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Gratulujemy!
Opiekunami byli nauczyciele wych. fizycznego- pani A. Stopa i pan S. Filipowski.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net