Święto Komisji Edukacji Narodowej

11 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej.

O godz. 10.30 klasy piąte, szóste , siódme i ósme obejrzały montaż słowno – muzyczny poprzedzony krótkim wystąpieniem pana dyrektora, który pogratulował laureatkom nagrody prezydenta miasta Rzeszowa, paniom Ewie Dencikowskiej i Beacie Rzeźnik, odznaczonemu Medalem Komisji Edukacji Narodowej, p. Sławomirowi Filipowskiemu oraz wręczył wybranym nauczycielom nagrody dyrektora.
Przewodniczący Samorządu Szkolnego, Eryk Mróz, wręczył nagrody w szkolnym plebiscycie na najsympatyczniejszego nauczyciela. Jego laureatem został, nie po raz pierwszy, p. Dawid Adamski, II miejsce przypadło p. Renacie Rejman, zaś III - p. Lucynie Krzanickiej.
Serdeczne gratulacje oraz życzenia dla wszystkich wyróżnionych, odznaczonych, nagrodzonych oraz dla każdego nauczyciela i pracownika szkoły złożyli uczniowie klas szóstych występujący w programie, a szkolny chór wraz z widownią zaśpiewał na koniec gromkie „Sto lat”.
Akademię przygotowały panie; Daniela Czerwonka, Iwona Wywrocka, Janina Libuszowska.

Oceń ten artykuł
(1 głos)