Turniej piłki ręcznej

12 listopada drużyna dziewcząt z klas 6e i 6f uczestniczyła w rozgrywkach piłkarskich.

Nasza szkoła została zaproszona na Międzyszkolny Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora SP 18. Na zawody zgłosiło się 3 szkoły z Rzeszowa. SP 3 - rozegrała pierwszy bardzo wyrównany, dla nas zwycięski mecz z drużyna SP 14 z wynikiem 9:6. Natomiast drugi mecz z gospodarzami turnieju SP 18, niestety, po dobrej i ambitnej grze, nasze dziewczynki przegrały 13:7. Ostatecznie uplasowały się na miejscu 2. Wyróżnioną zawodniczką naszej drużyny została Anny Kulig z kl. 6f.

Skład drużyny:

1. Buczek Katarzyna
2. Drozd Oliwia
3. Dziura Joanna
4. Kamińska Karolina
5. Kowal Weronika
6. Kulig Anna
7. Plechawska Kinga
8. Polek Aleksandra
9. Potera Berenika
10. Sowa Martyna
11. Staszczak Emilia
12. Wiśniewska Klaudia
13. Żelazko Anna

Dziewczęta otrzymały pamiątkowy dyplom i puchar. Bardzo serdecznie im gratulujemy. Opiekunem drużyny była pani A. Stopa

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net