Dzień Postaci z Bajek

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Ten dzień jest okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, towarzyszyli nam w dzieciństwie.

W naszej szkole również odbyło się spotkanie z postaciami z bajek i baśni. Uczniowie klas I – III przybyli przebrani w piękne, bajkowe stroje - pojawiły się księżniczki, wróżki, rycerze, czarownice, wilki, spidermany, tygryski i wiele, wiele innych postaci. W trakcie spotkania wybraliśmy najładniejszy strój – wygrali Kubuś Puchatek i Hiszpanka. Podczas spotkania odbył się Konkurs Pięknego Czytania dla klas 2 i 3 – wygrała klasa 3a oraz konkurs Zgaduj – Zgadula, w którym uczestnicy odgadywali zagadki związane z wybranymi bajkami.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net