Wyginam śmiało ciało

28 listopada odbyły się szkolne zawody gimnastyczne.

Dziesięć dziewcząt z klas piątych i szóstych zmierzyło się w trzech konkurencjach gimnastycznych. Były to : ćwiczenia na ścieżce, ćwiczenia równoważne na ławeczce oraz skok przez kozła. Ostatecznie po zsumowaniu wszystkich punktów 1. miejsce uzyskała Emilia Paja z kl. 5c, 2. - Emilia Wolska z kl. 6c, 3. - Aleksandra Sierżęga z kl. 6c. Równie ważne były miejsca 4. i 5., ponieważ pięć dziewczynek będzie reprezentować naszą szkołę w zawodach wojewódzkich. Zatem miejsce 4. przypadlo Amelii Mróz z kl. 6e, a 5. uzyskała Eliza Dyczko z kl. 5e. Pozostałe dziewczynki startujące to: Kornelia Pomykała kl. 5c, Weronika Kowal kl. 6f, Karolina Kamińska kl. 6f, Berenika Potera kl. 6e, Ewa Piekarska kl. 5e. Gratulujemy najlepszym gimnastyczkom.
Wszystkie uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy i symboliczne nagrody.
Zawody sędziowała pani Maria Seredyńska. Dziewczynki przygotowała i zorganizowała rozgrywki pani Agata Stopa.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net