Dziękujemy, że jesteście!

Nikomu nie trzeba przypominać o randze obchodów święta Babci i Dziadka. Są to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są Oni szczególnymi dowodami miłości.

I w tym roku nie mogło zabraknąć dziadków na uroczystości przygotowanej dla nich 17 lutego. Licznie przybywający do naszej placówki goście zasiadali na przygotowanych dla nich miejscach. Najważniejszą częścią uroczystości były występy naszych uczniów. Jako pierwsze prezentowały wiersze i piosenki dzieci z klasy 3b. Nie zabrakło też utworu wykonanego przez dzieci na skrzypcach i keyboardzie. Występ uświetnił również występ iluzjonisty – ucznia klasy 3b. Następnie wystąpiły dzieci z klasy 3a, które przygotowały utrzymane w komediowej konwencji przedstawienie pt. „O królewnie, piekarczyku i pieczeniu chleba”.
Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.
Spotkanie zakończyło się wręczeniem upominków, które dzieci przygotowały dla seniorów.
Szczęśliwe twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i chwile wspólnie spędzone z wnukami.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net