Bez finału, ale wygrana!

W drugim semestrze roku szkolnego (luty 2020r.) rozpoczęła się Szkolna Liga Badmintona.

Rozegrano trzy spotkania, do końca zostało jedno. Jednak przymusowa przerwa zaskoczyła wszystkich i nie udało się rozegrać ostatniej rundy. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice; Kinga Plechawska z kl. 6e, która startowała w kat. dziewcząt klas 4-6, oraz Wiktoria Wojtanowicz z kl. 8b w kat. klas 7- 8. Rozgrywki odbywały się w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Dębickiej, gdzie działa organizator - UKS „Sprint”. Pomimo niedokończonych zawodów, organizatorzy postanowili nagrodzić uczestników. Po podliczeniu uzyskanych punktów, bezkonkurencyjna okazała się Kinga Plechawska, która wygrała wszystkie rozegrane mecze i zajęła 1. miejsce. Uczennica otrzymała pamiątkowy dyplom i puchar.
Gratulujemy!

Wielkie podziękowania kieruję do Rodziców za zaangażowanie i poświęcony czas.

Opiekę sprawowała pani A. Stopa - nauczycielka wychowania fizycznego.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii: « Sukcesy naszych uczniów

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net