Inauguracja wolontariatu 2020/2021

W niedzielę 27 września 2020r. odbył się XIII Półmaraton Rzeszowski.

Wolontariusze z naszej szkoły są związani z wszystkimi miejskimi biegami od wielu lat. Również w tym roku pomagaliśmy przy obsłudze i utrzymaniu porządku podczas biegu. Trasa półmaratonu biegła od sceny na rzeszowskich bulwarach do końca ścieżki spacerowej nad Wisłokiem. Biegacze pokonywali 3 razy pętlę ponad 7 km. 28 wolontariuszy z klas ósmych SP 3 pracowało od godz.9.00, pomimo niesprzyjającej pogody. Najdzielniejsi wolontariusze z kl. 8d zakończyli pracę o godz. 15.30. Zaangażowanie godne podziwu.
Brawa dla młodzieży pracującej bezinteresownie dla innych!
Opiekę sprawowali opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu panie: A. Stopa, R. Niemczyk, oraz współpracujące od tego od tego roku : A. Wilczyńska, A. Wolanin i J. Sikora. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą postawę.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net