Nowa edycja "SZKOŁY Z GIGANTAMI"

Już po raz kolejny zapraszamy dzieci i młodzież szkolną, a także kadrę pedagogiczną do wzięcia udziału w darmowych zajęciach online z programowania.

Właśnie wystartowały zapisy na bezpłatne warsztaty edukacyjne "Szkoła z Gigantami" oraz "Nauczyciel Przyszłości". W tej edycji każda szkoła biorąca udział w programie ma szansę na atrakcyjne nagrody!

Celem Szkoły z Gigantami jest propagowanie idei programowania wśród uczniów od najmłodszych lat. Zajęcia są doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy o programowaniu i lepszego startu w przyszłość, a także bardziej świadomego korzystania z nowych technologii.

Program zajęć "Szkoła z Gigantami" dopasowany jest odpowiednio do grupy wiekowej - tematyka poświęcona będzie programowaniu gier w środowisku Scratch oraz tworzeniu stron internetowych.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne dla wszystkich uczestników. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest rejestracja.

Szczegóły >>>

Więcej w tej kategorii: « Sukcesy brydżowe Dominika