Po lekcjach nie ma nudy! Zabawy umuzykalniające pani Iwony.

W środę 10.02.21 r w naszej szkole ruszyły nowe zajęcia rytmiczno - ruchowe dla klas 1 – 3 prowadzone przez nauczycielkę muzyki - panią Iwonę Wywrocką.

Dzieci zapoznały się z formą i celem zajęć rytmicznych. Brały udział w zabawach ruchowych z profesjonalną chustą Klanzy. Nauczyły się piosenki pt. "To ja” i zagrały do niej akompaniament rytmiczny na instrumentach perkusyjnych Orffa. Zajęcia zakończyły się zabawami na kole w rytmach wybranych piosenek. Końcowym efektem umuzykalnienia była ilustracja ruchowa do utworu Wolfganga Amadeusza Mozarta - "Marsz turecki”.
Uczestnikom zabawy bardzo podobały się nowe zajęcia. Z niecierpliwością czekają na kolejne.

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net