„Kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat”. Abraham Cohen

5 marca to w kalendarzu Dzień Doceniania. To wyjątkowy dzień, dlatego w tym roku postanowiliśmy wyróżnić wyjątkowych ludzi.Ich praca wymaga wielu wyrzeczeń, poświęcenia i empatii. To nasi wspaniali lekarze i cały personel medyczny. Uczniowie i wolontariusze naszej szkoły wykonali piękne kartki dla cudownych ludzi z bliskiego nam oddziału dziecięcego Szpitala Miejskiego przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie. Dla wszystkich medyków dzieci napisały życzenia i podziękowania za codzienny trud, wytrwałość, uśmiech na twarzy i wspaniałą opiekę. To oni właśnie ratują nasze życie, walczą, narażając własne. Szczególnie w obecnej sytuacji związanej z koronawirusem. Dziękujemy i doceniamy.

Akcję zorganizowały opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu: A. Stopa, A. Wilczyńska.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net