Witamy przedszkolaków

16 marca w naszej szkole gościła grupa sześciolatków z Przedszkola nr 23 w Rzeszowie.

Dzieci przybyły na zaproszenie uczniów klasy 1a i ich wychowawczyni. Goście mieli okazję przekonać się, jak radzą sobie w szkole ich starsi koledzy. Dzieci obejrzały salę lekcyjną, a potem uczestniczyły we wspólnych zajęciach. Przedszkolaki i pierwszoklasiści rozwiązywali zagadki i łamigłówki związane z postaciami z baśni. Na podstawie wylosowanych przedmiotów odgadywali tytuł utworu, a następnie z wykorzystaniem przygotowanych rekwizytów wcielali się w role ulubionych bohaterów. Na zakończenie uczniowie klasy pierwszej podarowali młodszym kolegom własnoręcznie wykonane zakładki do książek. Mamy nadzieję, że goście będą miło wspominać wizytę w naszej szkole.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net