„Święto Niepodległości” – spotkanie czytelnicze z Panią Stanisławą Bełch

4 grudnia uczniowie klasy 3a i 3b uczestniczyli w spotkaniu autorskim z regionalną pisarką panią Stanisławą Bełch. Spotkanie to znakomicie wpisało się w uroczysty okres obchodów stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczniowie zapoznali się z najnowszą książeczką autorki pt. „Święto Niepodległości”.

Treść książki, wzbogacona pięknymi, realistycznymi ilustracjami, stanowi swoisty przewodnik po kartach rzeszowskiej historii. W przystępny sposób przybliża najmłodszym postacie i miejsca związane z historią nie tylko Polski, ale przede wszystkim naszej małej Ojczyzny – Rzeszowa.

Na zakończenie spotkania uczniowie mieli możliwość zakupu książek wraz z dedykacją oraz otrzymały ładne ilustracje i zakładki do książki.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Przydatne informacje


2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net