Opowieść wigilijna z Panią Stanisławą Bełch

W dniu 16 grudnia 2019 r. uczniowie klasy 2a i 2b uczestniczyli w spotkaniu autorskim z panią Stanisławą Bełch.

Spotkanie odbyło się w bardzo świątecznej atmosferze. Nasz gość, Pani Stanisława, przywitała wszystkich opowieścią wigilijną własnego autorstwa. Historia Oli i Jasia wprowadziła dzieci w magiczny czas przygotowań świątecznych, rodzinnych spotkań oraz dzielenia się radością. Uczniowie z ciekawością wysłuchali przeczytanego tekstu, a następnie podjęli z prowadzącą rozmowę, o zwyczajach i tradycjach panujących u nich w domu.
Na zakończenie spotkania dzieci miały możliwość zakupu książek wraz z dedykacją oraz otrzymały kolorowe zakładki do książki.
Spotkanie zostało zorganizowane w ramach edukacji czytelniczej.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net