Doradztwo zawodowe

Dla ósmoklasistów zbliża się czas podejmowania decyzji związanych z wyborem dalszej ścieżki kształcenia.

Zakończyły się też zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego, podczas których uczniowie mogli poznać ofertę szkół ponadpodstawowych. W załącznikach zamieszczamy informacje dotyczące terminów rekrutacji, prezentacje dotyczące kształcenia branżowego oraz nauki w liceach a także zdjęcia z wirtualnych spotkań z przedstawicielami szkół średnich.

Terminy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022 >>>

Spotkania ze szkołami pondpodstawowymi >>>

Doradztwo zawodowe - technika >>>

Doradztwo zawodowe - licea >>>

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account