Zespół Szkól Plastycznych zaprasza na dzień otwarty

 Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy uczniów klas ósmych na Dzień Otwarty Zespołu Szkól Plastycznych im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie, który odbędzie się dnia 6 listopada 2021 roku w godzinach 9.00 - 13.00.

Ideą dnia otwartego jest zapoznanie zaunteresownych uczniów szkół podstawowych z ofertą edukacyjną naszej szkoły z naciskiem na specjalizacje zawodowe oraz przedmioty ogólnopastyczne tj. rysunek i malarstwo oraz rzeźba. Uczniowie będą mogli uzyskac również informacje na temat rekrutacji i egzaminu wstępnego. Dzień otwarty odbędzie się stacjonarnie, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego (przypominamy o konieczności posiadania maseczek ochronnych).

Pragniemy także poinformować, że od 23 października w kolejne soboty w ZSP odbywać się będą cykliczne konsultacje stacjonarne dla kandydatow do klas pierwszych. Poniżej podajemy terminy kolejnych konsultacji w I semestrze bieżącego roku szkolnego.

  • 23.10.2021 r.
  • 06.11.2021 r.
  • 20.11.2021 r.
  • 04.12.2021 r.
  • 18.12.2021 r.

W przypadku wprowadzenia epidemiologicznego lockdownu spotkanie odbędzie się na platformie Discord, w formie rozmów na żywo z naszymi nauczycielami oraz prezentacji wideo szkolnych pracowni. Link do spotkania online podam wówczas Państwu na stronie Zespołu Szkół Plastycznych trzy dni przed Dniem Otwartym.

Z poważaniem, Dyrekcja i Nauczyciele Zespołu Szkół Plastycznych im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii: « Informacje o egzaminie
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account