Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2021 - 2025

W związku z pozyskaniem przez szkołę funduszy na zakup książek do biblioteki, zwracamy się z prośbą o pomoc do wszystkich czytelników (uczniów, nauczycieli i rodziców) w zaplanowaniu zakupów. Zamierzamy wzbogacić księgozbiór o nowości wydawnicze znajdujące się w aktualnej ofercie księgarskiej (literatura piękna dla dzieci i młodzieży, lektury szkolne, słowniki, wydawnictwa popularnonaukowe związane z zainteresowaniami uczniów). Kupując książki do naszej biblioteki pragniemy spełnić oczekiwania czytelników i zakupić takie pozycje, które są zgodne z ich oczekiwaniami i zainteresowaniami.
Podajcie tytuły książek/serii wydawniczych, które polecacie, które warto przeczytać, lub które chcielibyście, by znalazły się w naszej bibliotece. Na Wasze propozycje (osobiście w bibliotece lub przez e – dziennik) czekamy do 15 listopada 2021 r.

Ewa Dencikowska; biblioteka

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account