Dzień Wolontariusza

5 grudnia to Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

Również w naszej szkole postanowiliśmy uczcić ten wyjątkowy dzień. Stała grupa wolontariuszy spotkała się w bibliotece szkolnej. Przy słodko zastawionym stole omówiliśmy akcje, w których szkolne koło brało udział. Opiekunki przedstawiły uczniom plany oraz wysłuchały pomysłów na kolejne miesiące. Po konsumpcji wolontariusze otrzymali prezenty mikołajkowe oraz dyplomy za pomoc podczas obsługi Maratonu Rzeszowskiego. Wszystkich zainteresowanych udziałem w akcjach wolontariatu zapraszamy do odwiedzania strony internetowej naszej szkoły. Wszelkich informacji udzielają opiekunki wolontariatu panie B. Kozdrańska, A. Stopa, E. Dencikowska.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net