Wolontariusze na balu karnawałowym

25 stycznia 2018r. piętnastoosobowa grupa wolontariuszy z naszej szkoły została zaproszona na bal karnawałowy.

Zabawa odbyła się w Ośrodku Rehabilitacyjno- Wychowawczo- Edukacyjnym przy ul. Staszica. Pani dyrektor, pracownicy, a przede wszystkim podopieczni, bardzo miło nas przyjęli. Wolontariusze przygotowali karnawałowe nakrycia głowy dla dzieci. Podczas balu wszyscy tańczyli i śpiewali. Niektórzy z nas już odwiedzali ośrodek i chętnie tam wrócili, dla innych było to zupełnie nowe i trudne doświadczenie. Po owocnej i ciężkiej pracy wróciliśmy do szkoły. Na zabawie opiekę sprawowały i chętnie się bawiły opiekunki szkolnego koła wolontariatu, panie: E. Dencikowska, B. Kozdrańska, A. Stopa.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net