piątek, 05 czerwiec 2020

Wyniki rekrutacji do kl. 1

Dział: Komunikaty

Szanowni Państwo!

W związku z obecną sytuacją, zaplanowane na 10 czerwca spotkanie Rodziców uczniów rozpoczynających naukę w SP-3 od pierwszego września 2020 r. z dyrekcją i kadrą szkoły nie odbędzie się.

W wyniku przeprowadzonej rekrutacji zostały utworzone dwa odziały - łącznie 35 uczniów.

Każdy złożony wniosek został rozpatrzony pozytywnie i wszyscy chętni do nauki w SP-3 zostali przyjęci.

Wychowawczynią klasy 1a będzie pani Aldona Siuta, a klasy 1b pani Iwona Kaszuba. Obie panie są dyplomowanymi nauczycielkami edukacji wczesnoszkolnej.

Szczegółowych informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły pod nr tel. 17 748 20 30 lub osobiście z zachowaniem wymogów sanitarnych obowiązujących obecnie w szkole.

Wszystkie informacje o organizacji i pracy szkoły dostępne są na stronie internetowej szkoły.

Prosimy Rodziców o dostarczanie w okresie wakacyjnym do sekretariatu szkoły kart z informacją o gotowości szkolnej oraz o osobisty kontakt z wychowawczyniami i przekazanie informacji o szczególnych potrzebach edukacyjnych dzieci w dniu rozpoczęcia nauki.

Ze strony internetowej należy wydrukować kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy oraz kartę zgłoszenia dziecka na obiady i wypełnione złożyć osobiście w sekretariacie szkoły lub przesłać skany wypełnionych i podpisanych kart drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dyrektor SP-3   Kazimierz Leniart

2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net