Szanowni Państwo Rodzice!

W podanym niżej linku znajduje się broszura rekomendowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pt. Bezpieczna szkoła. Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów”, którą szkoła wykorzystuje w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniom w szkole, a w której także i Państwo zajdziecie potrzebne informacje o zagrożeniach oraz jak im przeciwdziałać, do kogo zwracać się o pomoc itp.

W szkole, obok stanowiska dyżurnego pracownika, znajduje się zamykana skrzynka z napisem:

„Czujesz się zagrożony albo wiesz o kimś, kto czuje się zagrożony? – poinformuj nas o tym !”

Za pomocą tej skrzynki można w sposób anonimowy przekazać nam wszelkie sygnały związane z zagrożeniem. Mogą z niej korzystać uczniowie i Państwo.

Z poważaniem - Elżbieta Krok - szkolny koordynator ds. bezpieczeństwa