Konkurs „Wielka Liga Czytelników”

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w V Ogólnopolskim Konkursie „Wielka Liga Czytelników” dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020

Biblioteka szkolna zachęca uczniów klas 1 - 8 do udziału w ogólnopolskim projekcie „Wielka Liga Czytelników”, którego głównym celem jest promowanie czytelnictwa, jako ciekawej i rozwijającej formy spędzania czasu wolnego. Celem konkursu jest również wyłonienie najlepszych czytelników.
Aby wziąć udział w V Ogólnopolskim Konkursie „Wielka Liga Czytelników” wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny w bibliotece i na stronie konkursu) i podpisany przez rodzica bądź opiekuna złożyć w bibliotece szkolnej.
Zdobywaj z nami sprawności czytelnicze, awansuj do kolejnych etapów, wygrywaj nagrody i baw się świetnie!

Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej www.wielka-liga.pl 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net