Finał konkursu „Dom moich marzeń”

16 stycznia 2019r. odbyło się rozdanie nagród w wojewódzkim konkursie Podkarpackiej Okręgowej Izby Architektów na „Dom moich marzeń”.

W konkursie uczestniczyło 1427 uczniów z Podkarpacia. Jury składające się z aktywnych zawodowo architektów nagrodziło 6 prac i 74 wyróżniło. Wśród nagrodzonych znalazło się troje uczniów naszej szkoły. Nagrodę zdobył Kacper Popek z kl. 4b a wyróżnienia: Eliza Dyczko z kl. 4e i Magdalena Berezowska z kl. 4c. Nagrodzone i wyróżnione prace zostały uwiecznione na wydanym specjalnie z tej okazji kalendarzu na 2019 rok. Podczas ceremonii rozdania nagród każdy z uczestników otrzymał taki kalendarz oraz nagrody rzeczowe. Ponadto chętni mogli zwiedzić rzeszowskie podziemia.
Nagrodzone prace powstawały pod kierunkiem p. J. Libuszowskiej – nauczycielki plastyki.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
 

Przydatne informacje


2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net