Wielka Liga Czytelników

28 lutego 2019 r. odbył się etap powiatowy IV Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników. Podczas pisania testu w Bibliotece Pedagogicznej w czasie 60 minut, uczniowie klas 1-4 odpowiadali na pytania związane z książką Justyny Bednarek

„Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)", natomiast uczniowie klas 5-8 rozwiązywali test w oparciu o książkę Zbigniewa Nienackiego „Pan Samochodzik i niesamowity dwór”.

Uczniowie naszej szkoły - kategoria 1-4 zdobyli 125 punktów/150. Natomiast w kategorii klas 5-8 trzy drużyny otrzymały taką samą liczbę punktów (131/150) i zgodnie z regulaminem 8 marca została przeprowadzona dogrywka.

Nasze uczennice: Natalia Kwiatkowska z klasy 5b i Kinga Plechawska z klasy 5e zdobyły najwięcej punktów i wywalczyły tytuł Mistrza Powiatu. 28 marca dziewczynki będą walczyć o zwycięstwo w etapie wojewódzkim.

GRATULUJEMY!!!

Oceń ten artykuł
(1 głos)
 

Przydatne informacje


2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net