Sukces Julii Wrotniak

W ostatnich tygodniach roku szkolnego odbyła się XIV edycja konkursu pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa pt. „Rzeszów moje miasto” – stwórz własną baśń lub legendę o wybranym zabytku naszego miasta.

Zadaniem uczestników konkursu było pisemne zredagowanie wybranej formy wypowiedzi literackiej: baśni lub legendy. Do każdej pracy pisemnej należało dołączyć pracę plastyczną zgodną z treścią napisanego utworu.
Po rozstrzygnięciu konkursu okazało się, że uczennica naszej szkoły, Julia Wrotniak z klasy 2a, zdobyła I miejsce!
Uroczystość wręczenia nagród, w której brały udział Julia i jej wychowawczyni, p. Aldona Siuta, odbyła się w Ratuszu, w dn. 14 czerwca.
Brawo Julka! Gratulujemy sukcesu!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net