Sukces Amelii Cisło

W listopadzie w Szkole Podstawowej Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie odbył się Wojewódzki Konkurs Plastyczno - Literacki „Inni? Czy tacy sami” pod hasłem: „Czynimy dobro”.

Celem konkursu było m.in. uwrażliwienie uczniów na potrzeby osób niepełnosprawnych oraz stworzenie wspólnej płaszczyzny integracji świata przez uczniów szkół ogólnodostępnych, integracyjnych i specjalnych. Na konkurs wpłynęło 120 prac plastycznych i 90 prac literackich z 15 szkół z terenu województwa podkarpackiego. Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Amelia Cisło z klasy 5b zdobyła wyróżnienie w kategorii praca literacka i wzięła udział w uroczystym rozdaniu dyplomów 3 grudnia w tamtejszej szkole.
Praca Amelii powstała pod kierunkiem pani Anny Budzisz w ramach zajęć rewalidacyjnych.
Gratulujemy!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net